porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co jeść na zaparcia? Jakie produkty wyeliminować z diety, a które wprowadzić na stałe do menu?

Masz problemy z wypróżnieniem? Prawdopodobnie przyczyną jest siedzący tryb życia i nieodpowiednia dieta. Zanim sięgniesz po środki przeczyszczające, spróbuj metod bardziej naturalnych: postaraj się mieć na co dzień więcej ruchu i zmień nawyki żywieniowe.

błonnik dodano: 08.12.2011 13:41 | odpowiedz (2)

Ból brzucha u dziecka - co może oznaczać?

Ból brzucha u dziecka to dość częsta dolegliwość. Może mieć ona różne przyczyny. Zanim zawołasz lekarza zastanów się na spokojnie, co mogło go wywołać.

biegunka dodano: 04.05.2012 11:06

Jaka jest najlepsza DIETA W II TRYMESTRZE CIĄŻY? Co jeść, a czego unikać?

Dieta w ciąży jest bardzo ważna - matka odżywia przecież nie tylko siebie. Radzimy, co jeść, a czego unikać, by nasza dieta była zbilansowana i jak najzdrowsza dla mamy i dziecka.

białko dodano: 17.02.2011 13:26

SPOSÓB NA ZAPARCIA. Jak naturalnie pozbyć się zaparć?

Zaparcia to bardzo nieprzyjemna dolegliwość. Ale nie tylko doznania są tu istotne. Niemożność wypróżnienia się może być sygnałem wielu poważnych schorzeń, a także przyczyną powstawania hemoroidów czy uchyłkowatości jelit. Zaparcia można bez trudu leczyć, o ile wcześniej nie udało im się zapobiec.

błonnik dodano: 24.11.2011 08:17 | odpowiedz (1)

Jak sobie radzić z syndromem napięcia przedmiesiączkowego (PMS)?

Syndrom napięcia przedmiesiączkowego pojawia sie regularnie pod koniec cyklu. Wtedy psychika wpada w dołek, a ciało mocno daje ci się we znaki. Zastosuj wtedy naturalne metody, które złagodzą pojawiające się w tych trudnych dniach napięcie.

cykl miesięczny dodano: 13.05.2013 12:07

Jak zrobić samodzielnie lewatywę? Lewatywa domowym sposobem

Lewatywa pozwala usunąć zalegające w jelitach toksyczne złogi i bakterie odpowiedzialne za zatruwanie organizmu. Prawidłowo przeprowadzona lewatywa jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym. Sprawdź, jak samodzielnie zrobić lewatywę w domu.

jak zrobić lewatywę dodano: 23.08.2013 07:42

Choroba Leśniowskiego-Crohna. Jakie OBJAWY?

Choroba Leśniowskiego-Crohna przeważnie pojawia się między 20 a 40 rokiem życia, jednak ostatnio coraz częściej problem ten dotyczy i młodszych ludzi, a nawet dzieci. Biegunka, zaparcia, ból podbrzusza czy podwyższona temperatura to niektóre z najcześciej występujących początkowych objawów choroby.

biegunka dodano: 10.11.2011 12:55

Czym objawia się amyloidoza?

Amyloidoza, nazywana również skrobiawicą jest chorobą, którą wywołują odkładające się w niektórych organach, białka amyloidu. Amyloid to nieprawidłowe białko, zazwyczaj produkowane przez komórki szpiku kostnego, które może się gromadzić w dowolnych tkankach i narządach w organizmie.

amyloidoza dodano: 27.12.2011 13:47

Jak walczyć ze wzdęciami i zbierającymi się gazami? Pozbywamy się gazów i burczenia w brzuchu

Uczucie pełności, gazy i wzdęcia przytrafiają się każdemu i przyczyny są przeważnie taki same. Problemy jelitowe bywają bardzo przykre, a czasem bolesne, jednak można to zwalczyć i łatwo zapobiegać. Co robić, żeby nie dokuczały nam wzdęcia? 

co zjeść dodano: 27.01.2012 13:56 | odpowiedz (3)

Dlaczego powstaje PRZEPUKLINA i kiedy jest niebezpieczna? Prawdy i mity o przepuklinie

Wielu z nas uważa, że jeśli przepuklina nie przeszkadza w codziennym życiu nie warto jej leczyć. Czy rzeczywiście tak jest? Co jest prawdą, a co fałszem w powszechnej wiedzy na temat tej przypadłości?

astma dodano: 15.03.2012 07:36 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zbigniew Wodecki – kim jest? Co osiągnął?
Zbigniew Wodecki – kim jest? Co osiągnął?

Zbigniew Wodecki szerokiej publiczności znany jest przede wszystkim z wykonania ...

zaparcia szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. zaparcia. Wszystko na temat zaparcia na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.