porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak prawidłowo zarządzać czasem? Wydłuż swoją dobę o kilka cennych godzin

Godziny umykają ci nie wiadomo kiedy, a lista rzeczy do zrobienia nie ma końca? O to kilka sposobów, jak efektywnie zarządzać czasem.

organizacja czasu dodano: 17.07.2015 09:17

Jak zorganizować pracę w biurze, żeby ze wszystkim zdążyć?

Gdy wszyscy z pracy już wychodzą – ty siedzisz przy biurku i nie widzisz końca? Jeśli często zostajesz po godzinach, możliwe że źle organizujesz swój czas pracy. Jak nauczyć się planować pracę tak, aby zdążyć ze wszystkim? Oto kilka rad dla bałaganiarzy i nieuporządkowanych pracowników.

biuro dodano: 01.09.2011 00:00

Jak nauczyć dziecko zarządzania czasem?

Jak nauczyć dziecko mądrego zarządzania własnym czasem? Jak oduczyć spóźnialstwa i bycia w wiecznym „niedoczasie”? Nie bez kozery brzmią dziś słowa Ezopa - „czym skorupka za młodu, tym na starość trąci”. Sprawdź, jak zacząć naukę mądrego zarządzania czasem.

dziecko dodano: 12.09.2014 06:15
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Rodzina Anny Grodzkiej. Kim są członkowie jej rodziny?

Kim jest najbliższa rodzina Anny Grodzkiej? Była żona Grażyna, syn ...

zarządzanie czasem szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. zarządzanie czasem. Wszystko na temat zarządzanie czasem na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.