porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Na co choruje Zbigniew Wodecki?

Zbigniew Wodecki od dłuższego czasu zmaga się z ciężką chorobą serca i płuc. Okazuje się, że przyczyną złego stanu zdrowia muzyka są lata gry na trąbce. Mówimy, na co choruje Zbigniew Wodecki.

wodecki operacja dodano: 23.04.2014 13:20

Czego się boi Zbigniew Wodecki?

Zbigniew Wodecki obchodzi w tym roku 40-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji dał się namówić Wacławowi Krupińskiemu na wywiad-rzekę i tak powstała książka "Zbigniew Wodecki. Pszczoła, Bach i skrzypce", w której po raz pierwszy opowiada o swoim życiu, nie stroniąc od pikantnych szczegółów.

Izolda dodano: 04.10.2011 09:18

Zbigniew Wodecki – kim jest? Co osiągnął?

Zbigniew Wodecki szerokiej publiczności znany jest przede wszystkim z wykonania piosenki do bajki "Pszczółka Maja". Muzyk przez kilka lat był jurorem w show tanecznym "Taniec z gwiazdami". Mówimy, kim jest Zbigniew Wodecki.

zbigniew wodecki informacje dodano: 23.04.2016 12:56
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zmarł Richard Glatzer. Kim był?
Zmarł Richard Glatzer. Kim był?

Richard Glatzer nie żyje. Reżyser chorował na stwardnienie zanikowe boczne ...

Zbigniew Wodecki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Zbigniew Wodecki. Wszystko na temat Zbigniew Wodecki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.