porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Na co choruje Zbigniew Wodecki?

Zbigniew Wodecki od dłuższego czasu zmaga się z ciężką chorobą serca i płuc. Okazuje się, że przyczyną złego stanu zdrowia muzyka są lata gry na trąbce. Mówimy, na co choruje Zbigniew Wodecki.

wodecki operacja dodano: 23.04.2014 13:20

Czego się boi Zbigniew Wodecki?

Zbigniew Wodecki obchodzi w tym roku 40-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji dał się namówić Wacławowi Krupińskiemu na wywiad-rzekę i tak powstała książka "Zbigniew Wodecki. Pszczoła, Bach i skrzypce", w której po raz pierwszy opowiada o swoim życiu, nie stroniąc od pikantnych szczegółów.

Izolda dodano: 04.10.2011 09:18

Zbigniew Wodecki – kim jest? Co osiągnął?

Zbigniew Wodecki szerokiej publiczności znany jest przede wszystkim z wykonania piosenki do bajki "Pszczółka Maja". Muzyk przez kilka lat był jurorem w show tanecznym "Taniec z gwiazdami". Mówimy, kim jest Zbigniew Wodecki.

zbigniew wodecki informacje dodano: 23.04.2016 12:56
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jacek Borcuch - kim jest?
Jacek Borcuch - kim jest?

Jacek Borcuch to człowiek kina. Znamy przede wszystkim z filmu ...

Zbigniew Wodecki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Zbigniew Wodecki. Wszystko na temat Zbigniew Wodecki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.