porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest Miron Sycz, poseł PO, którego ojciec Ołeksandr Sycz należał do Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów?

Kiedyś szerokim echem odbiła się sprawa dziadka Donalda Tuska, który należał do Wehrmachtu. Dziś kolejny poseł opozycji wypomina członkowie PO jego pochodzenie. O co oskarżony jest ojciec Mirona Sycza? Kim jest poseł PO i co sam mówi w tej sprawie?

czy ojciec posła dodano: 13.07.2013 13:28

Komorowski obrzucony jajkami na Ukrainie – dlaczego? Co się stało?

Wizyta prezydenta Bronisława Komorowskiego na Ukrainie z okazji uroczystości upamiętniających zbrodnię wołyńską nie przebiegła bez incydentów – w prezydenta mierzono jajkami. Dlaczego ktoś chciał obrzucić prezydenta jajkami? Co się wydarzyło po wyjściu Komorowskiego z katedry?

Bronisław Komorowski dodano: 14.07.2013 14:00
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Magdalena Smalara i na co zaprasza?
Kim jest Magdalena Smalara i na co zaprasza?

Magdalena Smalara urodziła się w Gdyni 37 lat temu. Jest ...

zbrodnia wołyńska szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. zbrodnia wołyńska. Wszystko na temat zbrodnia wołyńska na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.