porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czego objawem są czerwone dłonie?

Dłonie mogą robić się czerwone z wielu powodów. Często czerwienienie się dłoni to oznaka jakiejś dolegliwości. Sprawdź, dlaczego dłonie są zaczerwienione.

ALERGIA dodano: 16.09.2014 11:53

Ile powinno ważyć dziecko w wieku 6 lat?

Ile powinno ważyć dziecko? Nieprawidłowa waga u dzieci może świadczyć o poważnej chorobie. Ile powinno ważyć i mierzyć dziecko w danym wieku?

dziecko dodano: 01.03.2013 00:58 | odpowiedz (1)

Jakie są objawy przemęczenia?

Problemy z koncentracją, brak chęci do działania, zawroty i bóle głowy - to tylko niektóre z pierwszych symptomów przemęczenia. Jeśli je zlekceważysz, szybko obiją się na twoim zdrowiu fizycznym i psychicznym.

objawy przemęczenia dodano: 28.09.2011 11:32

Jak leczyć krwiaki, siniaki i opuchliznę?

Okłady z kostek lodu i octu lub aplikacja maści z wyciągiem z arnik i - to najlepsze sposoby na zmniejszenie skutków uderzenia: krwiaka i opuchlizny.

co na opuchliznę dodano: 04.02.2013 09:38

Jak zrobić nalewkę z czosnku?

Nalewka czosnkowa nie jest kosztowna ani pracochłonna, za to ma zbawienny wpływ na nasz organizm. Idealnie wzmacnia organizm i odporność właśnie w okresie zimowym. Mówimy, jak zrobić nalewkę z czosnku. 

czosnek dodano: 23.01.2012 13:26

Czy jedzenie z mikrofalówki jest niezdrowe?

Często nie mamy innego wyjścia – przynosimy do pracy obiad, który następnie odgrzewamy w kuchence mikrofalowej. Na temat kuchenek krąży wiele mitów - mówi się na przykład o ich rakotwórczym działaniu. A jakie są fakty? Czy korzystanie z popularnej mikrofali jest bezpieczne dla naszego zdrowia?

fale elektromagnetyczne dodano: 15.02.2012 06:00

Co z kolanem Kowalczyk? Co to jest ARTROSKOPIA KOLANA i na czym polega zabieg, który przeszła JUSTYNA KOWALCZYK?

Przerost błony maziowej w stawie kolanowym objawia się bólem kolana i opuchlizną. To schorzenie wymagające interwencji chirurgicznej, o czym przekonała się Justyna Kowalczyk, która przeszła 20 marca 2012 roku zabieg kolana.

artroskopia dodano: 20.03.2012 20:08

SILIKONOWE PROTEZY PIERSI - czy są bezpieczne?

Czy warto marnować pieniądze i nerwy na operację powiększenia piersi? Czy to bezpieczne i wygodne? Co jeśli implant się uszkodzi. Odpowiadamy na nurtujące cię pytania.

bezpieczeństwo dodano: 23.02.2012 08:43

Pokrzywa zwyczajna: Co to jest, jak zażywać, JAK DZIAŁA, na co POMAGA?

Bylina dwupienna o prostych, sztywnych łodygach. Jej jajowate, ciemnozielone liście są grubo ząbkowane i mają nasadę w kształcie serca. Kwiaty drobne, zielonkawe, podobne do bazi. Cała roślina pokryta parzącymi włoskami.

pokrzywa zwyczajna dodano: 10.12.2013 16:02

ZDROWE KIEŁKI. Jak wyhodować w domu? Domowa hodowla kiełków

Amatorzy kiełków twierdzą, że kto jada je stale, nie ma kłopotów ze zdrowiem. I się nie mylą, gdyż kiełki to skarbnica witamin i minerałów, a także białka, błonnika i kwasów tłuszczowych omega-3. Wszystkie te składniki są łatwo przyswajalne i dlatego godne polecenia. Na czym polega domowa hodowla kiełków?

Domowa hodowla kiełków dodano: 21.02.2012 14:19
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janusz Korwin-Mikke - kim jest [RODZINA, KARIERA]
Janusz Korwin-Mikke - kim jest [RODZINA, KARIERA]

Janusz Korwin-Mikke od lat budzi wiele kontrowersji w świecie polityki ...

ZDROWIE szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ZDROWIE. Wszystko na temat ZDROWIE na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.