porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Zdzisław Beksiński: kim był? Rodzina, kariera, śmierć

Zdzisław Beksinski jest jedną z najbardziej charakterystycznych postaci polskiej sztuki współczesnej. Jego ponadczasowe, surrealistyczne, senne obrazy zachwycają ludzi na całym świecie od lat. Mówimy, kim jest, jak zmarł i co osiągnął Zdzisław Beksiński.

beksińscy portret podwójny dodano: 16.01.2014 11:16

O czym są "Opowiadania" Zdzisława Beksińskiego?

Zdzisław Beksiński był pisarzem? Dla wielu miłośników twórczości tego malarza to szokująca informacja. Właśnie ukazał się zbiór literackich prac „mistrza z Sanoka”. Beksiński pisał opowiadania krótko, w latach 1963-1965. Porzucił jednak literacką przygodę, bo efekty nie spełniły jego oczekiwań.

książki dodano: 08.06.2015 12:33
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Mateusz Lisiecki — kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Mateusz Lisiecki — kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Na Balu Dziennikarzy, u boku Magdaleny Waligórskiej, aktorki znanej z ...

zdzisław beksiński szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. zdzisław beksiński. Wszystko na temat zdzisław beksiński na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.