porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Zimne przekąski [INSPIRUJĄCE POMYSŁY]

Nie ma udanej imprezy bez smacznych i odpowiednio dobranych przekąsek. Jeśli pragniesz zadać szyku na przygotowanym przez siebie przyjęciu, sprawdź, jakie dania na jeden kąsek są smaczne, cieszą się powodzeniem i dowiedz się, jak je zrobić!

alkohol dodano: 21.06.2016 14:18

Przyjęcie w domu - stołowy savoir-vivre.

Gdy przyjmujesz gości starasz się, żeby wszystko wypadło nienagannie i elegancko. Staranne nakrycie stołu, najlepsza porcelana i kieliszki, wypolerowane sztućce i wyszukane dekoracje dodają splendoru przygotowywanemu przyjęciu. Aby uświetnić je jeszcze bardziej, sprawdź, w jaki sposób podawać do stołu.

aperitif dodano: 08.07.2016 12:50
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zbigniew Wodecki – kim jest? Co osiągnął?
Zbigniew Wodecki – kim jest? Co osiągnął?

Zbigniew Wodecki szerokiej publiczności znany jest przede wszystkim z wykonania ...

zimne przekąski szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. zimne przekąski. Wszystko na temat zimne przekąski na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.