porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zamontować zlewozmywak? INSTRUKCJA

Montaż zlewozmywaka w blacie nie jest skomplikowany. Należy jednak pamiętać, że sposób jego montażu zależeć będzie od rodzaju zlewozmywaka. Mówimy, jak go zamontować.

Jak zamontować zlewozmywak dodano: 20.01.2012 15:08 | odpowiedz (2)

Jak zamontować zlewozmywak? Montaż zlewu nakładanego, podwieszanego i wbudowanego

W sprzedaży są dostępne różne modele zlewozmywaków: nakładane, do wbudowania w blat, podwieszane. Sposób mocowania zależy od rodzaju zlewozmywaka. Podczas montażu zlewu ważne jest odpowiednie uszczelnienie jego styku z blatem, zapobiegające wciekaniu wody pod krawędzie zlewozmywaka.

jak zamontować zlew dodano: 02.12.2012 09:36
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Stelmaszyk, aktor – kim jest? KARIERA, RODZINA
Krzysztof Stelmaszyk, aktor – kim jest? KARIERA, RODZINA

Polski aktor Krzysztof Stelmaszyk jest znany zarówno z teatru, jak ...

zlew podwieszany szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. zlew podwieszany. Wszystko na temat zlew podwieszany na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.