porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zamontować zlew wpuszczany w blat? MONTAŻ ZLEWOZMYWAKA

Osadzenie zlewu kuchennego można wykonać samemu. Zanim jednak zaczniemy działać, zapoznajmy się z podstawowymi zasadami montażu. Jak zamontować zlew i baterię?

blat kuchenny dodano: 03.04.2012 12:33

Jak urządzić ergonomiczną kuchnię? Sposoby na wygodną kuchnię

W kuchni bardzo ważna jest wysokość, na jakiej umieścimy blaty, ale nie tylko... Funkcjonalne zorganizowanie szafek często przesądza o tym, czy kuchnia jest komfortowa, czy nie. Podpowiadamy, jak zaplanować wygodną kuchnię. Na jakiej wysokości umieścić blat kuchenny?

aranżacja kuchni dodano: 28.02.2013 21:19

Wyspa w kuchni. Co na niej umieścić? Jak zorganizować wygodne miejsce pracy?

Blat roboczy z kuchenką i zlewozmywakiem tradycyjnie montuje się przy ścianie. Jeśli mamy dość miejsca możliwość swobodnego prowadzenia instalacji, możemy z tą tradycją zerwać i „wyjść” z szafkami, blatem, kuchenką albo zlewozmywakiem na środek kuchni – na wyspę.
instalacja dodano: 05.12.2013 11:29

Jak wybrać sprzęt AGD, by gotowanie było przyjemnością? Jak kupić DOBRY SPRZĘT?

Dostępne dzisiaj urządzenia kuchenne służą nie tylko wygodzie - mogą stworzyć komfortowe warunki do przygotowywania potraw i uprzyjemniać przeznaczony na nie czas. Radzimy co i jak wybrać?

elektroda.pl dodano: 12.04.2012 22:40

REMONT. Jak doprowadzić instalacje na wyspę kuchenną?

Wyspa w kuchni to efektowne i wygodne rozwiązanie. Aby jednak można było na niej gotować lub zmywać, trzeba doprowadzić do niej instalacje. Jak to zrobić, aby wyspa nie straciła na atrakcyjności?

instalacja gazowa dodano: 02.08.2012 12:52

Jak zamontować zlewozmywak? Montaż zlewu nakładanego, podwieszanego i wbudowanego

W sprzedaży są dostępne różne modele zlewozmywaków: nakładane, do wbudowania w blat, podwieszane. Sposób mocowania zależy od rodzaju zlewozmywaka. Podczas montażu zlewu ważne jest odpowiednie uszczelnienie jego styku z blatem, zapobiegające wciekaniu wody pod krawędzie zlewozmywaka.

jak zamontować zlew dodano: 02.12.2012 09:36

Zlewozmywak w nowoczesnej kuchni. Jak dobrze wybrać zlewozmywak?

W nowoczesnej kuchni odciąży nas zmywarka. Zlewozmywak nie straci jednak na znaczeniu, ale będzie używany w nieco innej funkcji. Jaką więc rolę w nowoczesnej kuchni odegra zlewozmywak? W jaki sposób wybrać najlepszy i najwygodniejszy?

jak wybrać zlewozmywak dodano: 08.05.2013 11:47

Nieprzyjemny zapach ze zlewu: jak usunąć?

Uwielbiasz gotować, dbasz o czystą kuchnię, ale w twoim zlewie cały czas coś nieprzyjemnie pachnie? Nie wiesz, jak się pozbyć tego fetoru? Oto kilka sprawdzonych sposobów na pozbycie się przykrego zapachu za zlewu.

brzydki zapach ze zlewu dodano: 14.06.2016 11:45

Stal nierdzewna - co to za rodzaj stali? Czy stal nierdzewna może rdzewieć?

Mechanizm odporności stali polega na tworzeniu się na jej powierzchni warstwy ochronnej z tlenku metalu, tak zwanej warstwy pasywnej. W stalach węglowych tworzą ją nietrwałe tlenki żelaza, lecz w przypadku stali o zawartości chromu powyżej 11% warstwa pasywna składa się z trwałego tlenku chromu.

chlor dodano: 27.12.2012 15:01

Dlaczego w kuchni jest najwięcej bakterii?

To wcale nie łazienka jest miejscem, gdzie jest najwięcej chorobotwórczych bakterii. Najbrudniejszym pomieszczeniem w domu jest kuchnia! Szczególnie niebezpieczne są zlewozmywaki, są bardziej zanieczyszczone niż… deska klozetowa, a także gąbki i ścierki.

bakterie w domu dodano: 17.01.2012 14:17
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Urszula Jasik-Turowska, prokurator, która będzie oskarżać Dariusza K.? Co o niej wiemy?

Urszula Jasik-Turowska to prokurator, która oskarża Dariusza K. w czasie ...

zlewozmywak szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. zlewozmywak. Wszystko na temat zlewozmywak na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.