porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak działa Redensity II? Skuteczny sposób na zmarszczki cienie pod oczami

Uciążliwe cienie pod oczami odbierają twarzy świeży i atrakcyjny wygląd. Wrażenie zmęczonych oczu nawet po przespanej nocy urody nie dodaje. Jedną z najnowszych receptur, od kilku miesięcy stosowaną w polskich gabinetach, jest żel Teosyal Redensity II. Jak działa Redensity II?

cienie pod oczami dodano: 18.09.2013 13:53 | odpowiedz (1)

Zabiegi na skórę pod oczami – jakie dają najlepsze efekty?

Skóra pod oczami jest niezwykle delikatna i dlatego wymaga szczególnej pielęgnacji. Jakie zabiegi są najbardziej skuteczne?

cienie pod oczami dodano: 30.04.2014 07:14 | odpowiedz (2)

Jak pielęgnować skórę wokół oczu? Co na obrzęki, cienie i zmarszczki pod oczami?

Oczy zdradzą nieprzespane noce, godziny spędzone przed komputerem, a zwłaszcza wszystkie błędy w pielęgnacji. Jak więc o nie dbać, by wyglądały pięknie i młodo?

cienie pod oczami dodano: 29.04.2013 11:01 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Łukasz Masiak. Kim był zabity dziennikarz z Mławy?

Łukasz Masiak, znany mławski dziennikarz, został zamordowany w toalecie w ...

zmarszczki pod oczami szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. zmarszczki pod oczami. Wszystko na temat zmarszczki pod oczami na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.