porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co to są zmarszczki palacza i jak im zapobiegać?

Zmarszczki palacza to te, które powstają wokół ust. Pojawiają się niezależnie od płci i w okolicach czwartej dekady życia.

palenie papierosów dodano: 21.07.2015 11:10

Zmarszczki wokół ust. Jak się ich pozbyć? [ĆWICZENIA]

Aby wygładzić zmarszczki wokół ust, należy wzmocnić mięśnie okrężne odpowiadające za tę część twarzy. Najbardziej pomoce w tym przypadku okazują się systematyczne ćwiczenia. Dowiedz się, jak ujędrnić skórę i pozbyć się zmarszczek wokół ust zupełnie za darmo!

ćwiczenia na zmarszczki dodano: 07.04.2015 12:31
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kandydatki na pierwszą damę: kim są? Co o nich wiemy? GALERIA ZDJĘĆ
Kandydatki na pierwszą damę: kim są? Co o nich wiemy? GALERIA ZDJĘĆ

Która z małżonek polityków będzie reprezentować nasz kraj jako pierwsza ...

zmarszczki wokół ust szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. zmarszczki wokół ust. Wszystko na temat zmarszczki wokół ust na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.