porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Bruce Jenner - kim jest ojczym Kim Kardashian, który właśnie zmienił płeć?

Bruce Jenner stał się znany jako mąż Kris Jenner, która z kolei jest matką słynnej Kim Kardashian. Jednak w ostatnich miesiącach to właśnie Bruce przyciąga największą uwagę mediów - wszystko dlatego, że mężczyzna postanowił zmienić płeć. Mówimy, kim jest Bruce Jenner.

Kardashianki reality show dodano: 12.06.2015 08:49

Jak w Polsce zmienia się płeć?

Według polskiego prawa to, co kto ma w majtkach nie jest najważniejsze podczas procesu o zmianę prawną płci. Można więc być kobietą z penisem albo mężczyzną bez prącia.

dodano: 08.02.2015 10:26

Kim jest Geena Rocero modelka transseksualistka? [VIDEO]

Piękność przerywa milczenie i wywołuje niemałe zamieszanie! Znana z wielu sesji reklamujących bieliznę modelka zaszokowała opinię publiczną swoim transseksualnym coming-outem! Dowiedz się, kim jest Geena "Miss" Rocero.

Geena Rocero dodano: 21.08.2014 08:00

Transseksualizm. Jakie są skutki zmiany płci?

Zmiana płci jest jedynym rozwiązaniem problemów osób transseksualnych. Coraz więcej osób decyduje się na korektę własnej płci. Jakie skutki może nieść za sobą tak poważna decyzja?

depresja dodano: 15.01.2014 16:06

Czym różni się transwestyta od transseksualisty?

Transwestyta to mężczyzna, który akceptuje swoje ciało i fakt, że jest mężczyzną, ale czasem odczuwa potrzebę przebrania się za kobietę. Z kolei transseksualna osoba ma problemy z akceptowaniem swojej płci i dąży do operacyjnej zmiany płci. Mówimy, w czym dokładnie tkwi różnica pomiędzy transwestytą a transseksualistą.

Anna Grodzka dodano: 11.02.2013 17:26

Czym jest hermafrodytyzm? Czym hermafrodytyzm różni się od transseksualizmu?

Przypadłość, która dotyka średnio jedno na 500 do 1500 noworodków. Czym jest hermafrodytyzm? Czy jest tym samym, co transseksualizm?

bracia wachowscy dodano: 18.08.2014 10:09

Czym się różni transseksualista od transwestyty?

Odkąd posłanką po raz pierwszy w historii polskiego Sejmu została osoba transseksualna - Anna Grodzka z Ruchu Poparcia Palikota, media coraz częściej podejmują tematy związane z transpłciowością. I choć większość z nas zapewne słyszała o transseksualizmie i transwestytyzmie, nie każdy zdaje sobie sprawę, co oznaczają te dwa pojęcia. Czym się różni transwestyta od transseksualisty?

Anna Grodzka dodano: 18.10.2011 13:16 | odpowiedz (1)

Bracia Wachowscy, siostry Wachowskie: od Larry'ego i Andy'ego do Lany i Lilly

Drugi z braci Wachowskich, twórców legendarnego "Matrixa", zmienił płeć! Kto jest teraz kim? Jeśli zgubiłeś się w tym Matrixie, przeczytaj ten tekst.

Matrix dodano: 09.03.2016 11:44

Andrej Pejić, Andreja Pejić - kim jest transseksualna modelka? [VIDEO + KARIERA, ŻYCIE PRYWATNE]

Anreja Pejić, wcześniej znana jako Andrej, właśnie przeszła zmianę płci! Znana ze światowych wybiegów modelka, która jeszcze jako mężczyzna wyróżniała się bardzo delikatną urodą i uczestniczyła w sesjach z damskimi stylizacjami, oficjalnie zmieniła płeć! Mówimy co skłoniło ją do tej decyzji!

andrej pejić dodano: 28.07.2014 12:02

TRANSSEKSUALIZM. Operacja zmiany płci - jak wygląda PROCEDURA ZMIANY PŁCI? ZWIASTUN FILMU

Zmiana płci to nie tylko zabieg operacyjny, ale cała żmudna, trwająca nawet latami procedura. Osoba, pragnąca zmienić płeć musi mieć opinię specjalistów o faktycznej potrzebie zmiany płci, przejść kurację hormonalną, liczne operacje, a także wnieść pozew do sądu o ustalenie płci. Ponieważ zabieg jest nieodwracalny, a do tego powoduje bezpłodność pacjenta - wszystkie strony muszą mieć pewność, co do właściwej decyzji osoby chcącej zmienić płeć.

Anna Grodzka film dodano: 04.02.2013 12:36
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Borys Budka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Borys Budka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Kim jest Borys Budka, który ma zastąpić Cezarego Grabarczyka w ...

zmiana płci szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. zmiana płci. Wszystko na temat zmiana płci na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.