porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

ZUS czy OFE – co zrobić, by pozostać w ZUS?

Już wkrótce będziemy musieli podjąć decyzję, która może zaważyć na wysokości naszych przyszłych emerytur: czy składki przekazywać w całości do ZUS, czy ich część pozostawić w OFE. Mówimy, co zrobić, by wszystkie Twoje składki trafiły do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

emerytury ofe dodano: 13.04.2014 13:23

ZUS czy OFE – jakie zmiany w emeryturach? Kogo dotyczą nowe przepisy?

Przepisy dotyczące naszych emerytur zmieniają się już 1 kwietnia. Będziemy musieli zdecydować, czy przekazywać składki w całości do ZUS, czy ich część pozostawić w OFE.

OFE dodano: 14.03.2014 06:52

Jak oszczędzać na emeryturę?

Nasze emerytury będą o połowę niższe niż emerytury naszych rodziców i dziadków – alarmują analitycy, ale te ostrzeżenia zdają się nie docierać do Polaków. Aż 85% z nas nie oszczędza na starość w żadnej formie. Mówimy, jak podwyższyć wartość świadczenia i oszczędzać na emeryturę?

emerytury ofe dodano: 15.03.2014 14:49 | odpowiedz (1)

ZUS czy OFE – ile wyniesie moja emerytura?

Większość analityków jest zgodna: niezależnie od tego, czy podejmiemy decyzję, by całością naszych składek emerytalnych dysponował ZUS, czy część z nich pozostawimy w OFE, raczej nie ma co marzyć o wyjazdach pod palmy w jesieni życia. Mówimy, jak obliczyć ile wyniesie twoja emerytura

emerytury ofe dodano: 15.03.2014 15:06

ZUS czy OFE – ile czasu na podjęcie decyzji? Czy będzie można ją zmienić?

Wkrótce musimy podjąć decyzję, która być może zaważy na wysokości naszych przyszłych emerytur. Ile mamy na to czasu? Czy to decyzja ostateczna? Czy będzie można wrócić do OFE?

emerytury ofe dodano: 15.03.2014 15:07

ZUS czy OFE – co zrobić, by pozostać w OFE?

1 kwietnia 2014 roku musimy zdecydować, czy chcemy odkładać pieniądze na przyszłą emeryturę: tylko w ZUS-ie, czy – jak do tej pory – w ZUS-ie i w OFE. Jeśli tego nie zrobimy, wszystkie składki automatycznie trafią tylko do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Co zrobić, by pozostać w OFE?

emerytury ofe dodano: 15.03.2014 12:56
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Marianna Durczok - kim jest żona Kamila Durczoka?
Marianna Durczok - kim jest żona Kamila Durczoka?

Marianna Durczok - dziennikarka, wydawca, żona Kamila Durczoka. Co o niej ...

zmiany w emeryturach 2014 szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. zmiany w emeryturach 2014. Wszystko na temat zmiany w emeryturach 2014 na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.