porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Krzysztof – co oznacza to imię?

To niegdyś popularne imię męskie wraca dziś do łask. Co ono oznacza? Jakie cechy nadaje osobie je noszącej? Czy warto dziecko nazwać Krzysztof? Tego wszystkiego dowiesz się, poznając znaczenie imienia Krzysztof.

Krzysztof dodano: 10.08.2014 17:33

Joanna: jakie jest znaczenia imienia Joanna?

Czy imię, które nosimy, ma wpływ na nasze życie, osobowość albo cechy charakteru? Warto przyjrzeć się znanym nam imiennikom – mimo szeregu różnic można zaobserwować wśród nich zdumiewająco wiele cech wspólnych.

imię dla dziewczynki dodano: 10.08.2014 17:33 | odpowiedz (2)

Emilian: jakie jest znaczenie imienia Emilian?

Imionnik, czyli księga imion, jest źródłem inspiracji dla rodziców, którzy przez wybór imienia dla swojego dziecka pragną, by przyniosło mu wymarzone przez nich cechy. Z jakiego powodu warto synkowi dać na imię Emilian lub Emil?

imię dla chłopca dodano: 09.08.2014 12:29

Dominik: jakie jest znaczenie imienia Dominik?

Rodzice, zastanawiając się, jakie imię nadać swojemu dziecku, często kierują się nie tylko brzmieniem, lecz także znaczeniem imienia. Może nie najpopularniejszym, ale bardzo wdzięcznym wśród imion męskich jest Dominik. Jakie jest znaczenie imienia Dominik, czym charakteryzują się noszące je osoby?

imię dla chłopca dodano: 14.10.2014 09:38

Cyprian: jakie jest znaczenie imienia Cyprian?

Cyprian to piękne, choć rzadko nadawane imię. A szkoda - imię to oznacza osobę o bardzo bogatym wnętrzu i dużej kulturze osobistej.

imię a charakter dodano: 18.08.2014 12:09

Konrad: jakie jest znaczenie imienia Konrad?

Chcesz dowiedzieć się, co oznacza imię Konrad? Mężczyźni o tym imieniu są silni i zdecydowani. Jakie są ich sekrety?

imię dla chłopca dodano: 09.08.2014 12:32

Klaudia: jakie jest znaczenie imienia Klaudia?

Niegdyś popularne, dziś rzadko nadawane dziewczynkom. Skąd pochodzi imię Klaudia i co tak naprawdę oznacza?

imię a charakter dodano: 13.08.2014 17:47

Kajetan: jakie jest znaczenie imienia Kajetan?

Chcesz nadać swojemu synkowi imię Kajetan, a może poznałaś mężczyznę o taki imieniu i jesteś ciekawa, co ono oznacza? Sprawdź!

imię dla chłopca dodano: 09.08.2014 13:01

Dorota: jakie jest znaczenie imienia Dorota

Imię Dorota pochodzi z greki, a oznacza dar bogów. Nadawano jest kiedyś dzieciom bardzo wyczekiwanym. Osoby z tym imieniem mają silną wolę, są aktywne i uczuciowe. Co jeszcze warto o nich wiedzieć?

imię dla dziewczynki dodano: 09.08.2014 11:25

Albert: jakie jest znaczenie imienia Albert?

Imię Albert znane jest w Polsce od XIII wieku, ale nigdy nie należało do popularnych. Być może dlatego, że przyszło do nas z Niemiec, a oprócz króla Jana Olbrachta nie nosił go żaden z polskich władców. Co onacza imię Albert?

imię dla chłopca dodano: 14.10.2014 09:35
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Eugeniusz Bodo: kariera i rodzina

Eugeniusz Bodo, gwiazdor przedwojennego kina i teatru, zadziwiał swoją wszechstronnością ...

znaczenie imion szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. znaczenie imion. Wszystko na temat znaczenie imion na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.