porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Horoskop na rok 2014 dla RAKA

Jaki będzie 2014 rok dla ludzi spod znaku RAKA? Czas na sport i dobry humor! Raki muszą przestać rozpamiętywać stare niepowodzenia, a czeka je świetlana przyszłość.

horoskop dodano: 11.12.2013 10:48

HOROSKOP - ZNAKI ZODIAKU. Jakie cechy charekterystyczne ma RAK?

Rak  reprezentuje zatem energię skierowaną do wewnąrz - obronną, macierzyńską. Raki są czułe, obdarzone wrażliwością i dużą intuicją, choc na zewnątrz mogą prezentować się jako  "twarde", jest to jednak wyłącznie ich pancerz ochronny. Co jeszcze wiadomo o ludziach spod znaku Raka? Jakie są ich charkaterystyczne cechy? Sprawdź, czego można się spodziewać po ludziach urodzonych w znaku Raka.

horoskop dodano: 12.03.2013 14:26
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Geoffrey Lewis nie żyje. Kim był?
Geoffrey Lewis nie żyje. Kim był?

Amerykański aktor, znany z westernów i filmów akcji oraz współpracy ...

zodiakalny rak szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. zodiakalny rak. Wszystko na temat zodiakalny rak na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.