porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kuchnia czeska - jakie najlepsze przepisy kuchni czeskiej?

Nie byłoby kuchni czeskiej bez słynnych knedlików, smażonego sera czy znanych w całej Europie czeskich zup – szczególnie czosnkowej. Ze względu na bliskie położenie naszych krajów, kuchnie polska i czeska są do siebie trochę zbliżone, ale mają wyraźne różnice np. w sposobie łączenia jajka z zupą. Jakie są najpopularniejsze dania kuchni czeskiej?

czeska kuchnia dodano: 22.05.2012 11:37 | odpowiedz (1)

Jak przygotować zupę czosnkową? Łatwy przepis na rozgrzewającą zupę

Gdy na dworze chłód i krążą wirusy dobrze jest jeść zupy. Rozgrzeją, dostarczą witamin i mikroelementów, nasycą. Zupa czosnkowa ma wszystkie wymienione zalety. Mówimy, jak zrobić smaczną i zdrową zupę czosnkową

czosnek dodano: 01.10.2012 16:15

Zupa czosnkowa - jak przyrządzić?

Zupa czosnkowa jest bardzo smaczna, kto nie próbował, niech dłużej nie zwleka! Polecamy zupę czosnkową z ziołowymi kluseczkami. Sprawdźcie, jak ją przyrządzić.

czosnek dodano: 23.02.2015 12:00

Zupa czosnkowa - jak zrobić? Przepis na danie wegetariańskie

Zobacz, jak ugotować prostą i smaczną zupę czosnkową.

przepisy dodano: 25.11.2013 12:36
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Oscary 2015: IDA. Agata Kulesza - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Agata Kulesza-Figurska jest jedną z lepiej rozpoznawalnych polskich aktorek. Przez ...

zupa czosnkowa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. zupa czosnkowa. Wszystko na temat zupa czosnkowa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.