porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Zalety żurawiny - czy je znasz? Dlaczego warto jeść żurawiny?

Ta niepozorna czerwona jagoda to nie tylko smaczny owoc, ale też lek na wiele schorzeń. Na co pomaga żurawina? Dlaczego warto ją jeść? 

Helicobacter pylori dodano: 29.05.2012 23:31 | odpowiedz (1)

Jak zrobić żurawinówkę? Prosty PRZEPIS na NALEWKĘ z ŻURAWIN

Właściwości lecznicze żurawiny znane są od wielu lat. Jeśli przeszkadza ci kwaśny smak tych owoców, cennych substancji zawartych w żurawinie możesz dostarczyć organizmowi w formie nalewki. Poznaj prosty przepis na pyszną żurawinówkę, której kolor i smak zachwycą ciebie oraz twoich przyjaciół.

alkohol dodano: 14.09.2012 12:42
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Michał Majewski z WPROST. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Michał Majewski z WPROST. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Erotyczne gadżety, zoofilskie nagrania oraz podejrzany biały proszek - to tylko ...

żurawina przetwory szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. żurawina przetwory. Wszystko na temat żurawina przetwory na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.