porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak sortować śmieci?

Sortowniki odpadków to ekologiczne i wygodne rozwiązanie, umożliwiające optymalne zagospodarowanie i uporządkowanie przestrzeni pod zlewozmywakiem. Wykonane z plastiku pojemniki są umieszczone w specjalnym stelażu i w zależności od modelu przystosowane do zamontowania w szafkach o szerokości 45, 50 i 60 cm. Pięć pojemników o różnej wielkości i pojemności ułatwia segregowanie odpadków szklanych (słoiki, butelki), metalowych (puszki) lub tekturowych (opakowania), a nawet zużytych baterii.

ekologia dodano: 07.08.2013 11:33

Co zrobić z zużytymi bateriami?

Statystycznie w Polsce żużywamy prawie 300 milionów sztuk baterii i akumulatorów rocznie. Każda bateria zawiera toksyczne związki szkodliwe dla naszego organizmu i środowiska. Zużyte baterie nie mogą więc trafić do śmietnika. Co więc należy robić z zużytymi paluszkami?

akumulatorki dodano: 03.02.2012 08:30 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Gabriela Frycz - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Gabriela Frycz - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Gabriela Frycz to pierwsza córka aktora, Jana Frycza. Dziewczyna poszła ...

zużyte baterie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. zużyte baterie. Wszystko na temat zużyte baterie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.