porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Diosmina na żylaki. Jakie zalety i skutki uboczne ma diosmina?

Substancja o nazwie diosmina jest aktywnym składnikiem leków stosowanych przy niewydolności żylnej, leczeniu żylaków nóg i odbytu, przy obrzękach limfatycznych oraz wspomagająco przy leczeniu odleżyn. Jak działa diosmina? Które leki zawierają diosminę? Jakie są skutki uboczne zażywania diosminy?

diosmina dodano: 16.10.2013 15:56

Uroda. Jak powstają żylaki? Jak pozbyć się żylaków?

Żylaki i pajączki szpecą nogi przez cały rok. Kiedy przychodzi wiosna i chcemy zdjąć grube rajstopy, żylaki zmieniają się w widoczny problem. Jak pozbyć się żylaków i pajączków na nogach? Sprawdź, co powoduje żylaki i w jaki sposób z nimi walczyć. Żylaki a uroda.

jak usunąć żylaki dodano: 11.03.2013 08:33

JAK EFEKTYWNIEJ PRACOWAĆ - odklej się od biurka! Przerwy w pracy na rozprostowanie kości to nie przejaw lenistwa, ale rozwagi!

Już od dawna wiadomo, że siedzący tryb życia nie sprzyja zdrowiu. Wielogodzinne siedzenie utrudnia swobodny przepływ krwi, źle wpływa na kregosłup. Bezustanne wpatrywanie się w monitor komputera nie jest dobre dla naszych oczu. Dlatego pracodawcy w swoich regulaminach piszą o tym, że po każdej pełnej godzinie przepracowanej przy komputerze powinniśmy robić sobie 5 minut przerwy. Dlaczego? Czy wiesz, że taka przerwa służy twojemu zdrowiu?

choroby oczu dodano: 04.01.2012 00:16

Jak zapobiegać powstaniu żylaków?

Nawet jeśli należysz do osób obarczonych dziedziczną skłonnością do chorób układu żylnego, możesz uniknąć pojawienia się pajączków czy żylaków. Oto 9 zasad, których powinnaś przestrzegać.
nogi dodano: 25.04.2013 09:49

Jak walczyć ze zmęczeniem nóg?

Twoje nogi pod koniec dnia są zmęczone i opuchnięte? Chciałabyś wiedzieć, jak temu zaradzić? Problem zmęczonych nóg dotyka coraz więcej Polek. Przyczyną jest m.in. brak ruchu, niezdrowy tryb życia, zła dieta, a także wysokie temperatury, brak aktywności fizycznej.

ból nóg dodano: 19.08.2011 13:28

Skąd biorą się żylaki? Pierwsze OBJAWY I LECZENIE ŻYLAKÓW

Jesteś kobietą po 40 roku życia? Prowadzisz siedzący lub stojący tryb pracy? Przebyłaś zapalenie żył, lub w twojej rodzinie zdarzały się przypadki występowania żylaków? Uważaj, problem niewydolności żylnej może dotyczyć także ciebie! Dowiedz się, skąd biorą się żylaki i jak możesz z nimi walczyć.

ból dodano: 15.11.2011 08:11 | odpowiedz (2)

ŻYLAKI. Jak zapobiegać żylakom?

Jeśli twoje nogi sprawiają wrażenie ciężkich i opuchniętych, zacznij działać. To może być pierwszy objaw choroby żylnej kończyn dolnych. Ryzyko rozwinięcia choroby i doprowadzenia do szpecących zmian można zmniejszyć. Sprawdź jak zapobiegać żylakom.

choroby cywilizacyjne dodano: 16.12.2011 11:48

JAK UNIKNĄĆ ŻYLAKÓW? Żylaki - to nie tylko kłopot estetyczny, ale też zdrowotny

Co czwarta kobieta i co dziesiąty mężczyzna cierpi na żylaki. Do niedawna uważano, że żylaki fundujemy sobie sami. Okazało się jednak, że winę za nieestetyczne wybrzuszenia na nogach ponosimy tylko częściowo. Jakie są wszystkie przyczyny żylaków?

krioterapia dodano: 02.04.2012 22:56

Uczucie ciężkich nóg - co je powoduje?

Po powrocie z pracy bolą cię nogi, dokuczają ci skurcze łydek, a twoje stopy są tak opuchnięte, że nie mieścisz się w ulubione buty? Dowiedz się, skąd biorą się te dolegliwości i jakich objawów niewydolności krążenia nie wolno lekceważyć!

ból dodano: 06.12.2011 06:58

Jak poradzić sobie z BÓLEM NÓG? Jak radzić sobie z bólem?

Prowadzisz siedzący tryb życia lub w pracy stoisz po kilkanaście godzin dziennie? Uważaj! Twoje nogi mogą odmówić ci posłuszeństwa. Jak radzić sobie z bólem?

ból nóg dodano: 22.03.2012 18:07
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Ilczuk, aktorka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Anna Ilczuk, aktorka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Anna Ilczuk może wystąpić w "Tańcu z gwiazdami"! Zobaczcie, kim ...

żylaki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. żylaki. Wszystko na temat żylaki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.