porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
USG i mammografia - które badanie jest lepsze?
USG i mammografia - które badanie jest lepsze? Obydwa badania odgrywają dużą rolę w wykrywaniu raka sutka. A ...
GRZYBICA POCHWY - jak się jej pozbyć? LEKI BEZ RECEPTY na grzybicę pochwy. Jakie leki bez recepty na grzybicę pochwy

LEKI BEZ RECEPTY NA GRZYBICĘ POCHWY. Jakie leki na grzybicę możesz kupić w aptece?

Jakie leki bez recepty na grzybicę pochwy? Grzybica pochwy jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecych. Szacuje się, że 75% kobiet przynajmniej raz w życiu miało grzybicę. Nie leczona choroba niesie za sobą poważne konsekwencje szczególnie dla kobiet ciężarnych. Czy wiesz, że w aptekach są dostępne środki, które możesz kupić bez recepty na grzybicę pochwy? We wczesnym etapie choroby takie leki na pewno pomogą. Zobacz, jakie leki przyniosą ci ulgę?  

Grzybica pochwy to choroba przenoszona drogą płciową, ale nie zawsze. Choroba wywołana jest drożdżakami (grzybami z grupy drożdżaków). Głównymi objawami przy grzybicy pochwy jest biała, gęsta wydzielina, podrażnienie i zaczerwienienie okolic intymnych. Jakie leki są bez recepty na grzybicę pochwy?

Dostępne leki bez recepty na grzybicę pochwy to głównie globulki dopochwowe oraz kremy. Jeśli infekcja ma ostry przebieg należy udać się do lekarza, który przepisze leki doustne. 

Leki na grzybicę pochwy bez recepty

Clotrimazolum 1% krem – lek na w postaci kremu. Klotrimazol stosuje się w terapii grzybicy skóry wywołanej przez dermatofity, drożdżyc skóry i błon śluzowych zewnętrznych narządów płciowych oraz łupieżu pstrego.

Vagical Globulki Dopochwowe – homeopatyczny produkt leczniczy w postaci globulek dopochwowych. Zawiera nagietek lekarski, który ma właściwości łagodzące stany zapalne pochwy, infekcje, nadżerki narządów rodnych kobiet.

Betadine roztwór – lek w postaci płynu. Stosowany do dezynfekcji skóry i błon śluzowych. Betadine ma działanie odkażające, bakteriobójcze (głównie gronkowce, paciorkowce jak również prątki), przeciwpierwotniakowe, przeciwgrzybicze, przeciwwirusowe. Stosowany między innymi przy grzybicy pochwy i skóry.

Multi-Gyn ActiGel – lek w postaci żelu. Żel stosuje się zapobiegawczo w nawracających bakteryjnych zakażeniach pochwy i infekcjach na tle grzybiczym.

UWAGA! Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu.

Więcej porad na ten temat znajdziesz także TUTAJ:

Upławy: kiedy wydzielina z pochwy świadczy o chorobie

Bakteryjne INFEKCJE POCHWY: objawy, przyczyny, leczenie

Infekcja pochwy w czasie ciąży - jak jej zapobiegać

Grzybica pochwy w ciąży: upławy i swędzenie to pierwsze jej objawy


MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Jakie leki bez recepty na grzybicę pochwy? CENY

Grzybica pochwy to dolegliwość, która dopada nas wyjatkowo często latem i podczas wyjazdów. Jak ją leczyć?

Infekcja intymna. Jak pozbyć się dolegliwości infekcji pochwy? Infekcja intymna. Jak pozbyć się dolegliwości infekcji pochwy?

Infekcje intymne – czy istnieją domowe sposoby na pozbycie się dolegliwości? Czy warto walczyć z infekcją intymną na własną rękę, bez konsultacji z lekarzem? Okazuje się, że niekoniecznie...

Grzybica pochwy: objawy grzybicy pochwy, leczenie grzybicy pochwy

Grzybica pochwy choć raz w życiu zdarza się niemal każdej dorosłej kobiecie. Objawy ma bardzo nieprzyjemne, ale stosunkowo prosto można ją wyleczyć. Grzybica pochwy: objawy grzybicy pochwy,...

Aktualizacja: 26.07.2014 14:18
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Hanna Żudziewicz - kim jest?
Hanna Żudziewicz - kim jest?

Hanna Żudziewcz to nowa gwiazda tanecznego talent show "Danicg with ...

Artykuły w mowimyjak.pl mają charakter edukacyjny. Redakcja mowimyjak.pl dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.

Choroby i profilaktyka - najlepsze porady, najnowsze newsy i zdjęcia oraz materiały wideo. Profilaktyka chorób cywilizacyjnych. Ile osób w naszym kraju cierpi na schorzenia układu krążenia? Profilaktyka wczesna, utrwalanie prawidłowych wzorców zdrowego stylu życia. Profilaktyka pierwotna, zapobieganie chorobom poprzez kontrolowanie. Choroby i profilaktyka układu krążenia. Choroby i profilaktyka układu oddechowego. Choroby i profilaktyka układu rozrodczego. Profilaktyka zdrowie. Choroby układu krążenia. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.