porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Zimą zęby bolą częściej. Dlaczego zimą zęby dają się we znaki? Nadwrażliwe zęby zimą Zimowy ból zębów może wynikać z ubytku w zębie. Może ...
Testy do badania obecności narkotyków w organizmie

NARKOTYKI TESTY. Jak sprawdzić, czy dziecko bierze narkotyki? Zrób mu test!

Jeśli prtzypuszczasz, że twoje dziecko sięga po narkotyki - możesz to szybko sprawdzić w domu. Najtańszą metodą i najprostszą wykrywania narkotyków w organizmie jest zrobienie testu do badania obecności narkotyków, a dokładnie ich metabolitów w moczu. Testy można kupić w aptece.

Testy do badania obecności narkotyków możesz kupić w aptece za 10-20 zł.

Każdy z nich wykrywa jeden konkretny narkotyk bądź jedną grupę narkotyków. Dlatego nim kupisz test poobserwuj dziecko i na podstawie jego zachowania wybierz grupę narkotykó, które moze przyjmować.

 PRZECZYTAJ: Po czym poznać, że ktoś bierze narkotyki? Narkotyki - jakie objawy?

  • Testy wykrywają amfetaminę obecną w moczu w czasie do 2-3 dni od momentu zażycia. 

  • Kokaina jest możliwa do wykrycia przez okres o wiele krótszy – do kilkunastu godzin po użyciu. Ten narkotyk szybko sę metabolizuje.

  • Heroina obecna w moczu wykrywana jest do 3 dni od momentu jej użycia.

  • Marihuanę można wykryć przez 3-10 dni po jednorazowym zapaleniu – a to dzięki temu, że THC odkłada się w tkance tłuszczowej i potem powoli wraz z moczem opuszcza organizm. Przy długotrwałym używaniu marihuany lub innych preparatów konopi można wykryć ten narkotyk nawet po kilkunastu tygodniach!

  • Długość czasu, kiedy narkotyki są wykrywalne w moczu zależy też od wielkości przyjętej dawki, czasu i częstości przyjmowania narkotyku, wieku, wagi ciała, a nawet stanu zdrowia.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 05.05.2013 17:37
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zmarł Richard Glatzer. Kim był?
Zmarł Richard Glatzer. Kim był?

Richard Glatzer nie żyje. Reżyser chorował na stwardnienie zanikowe boczne ...

Artykuły w mowimyjak.pl mają charakter edukacyjny. Redakcja mowimyjak.pl dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.

Choroby i profilaktyka - najlepsze porady, najnowsze newsy i zdjęcia oraz materiały wideo. Profilaktyka chorób cywilizacyjnych. Ile osób w naszym kraju cierpi na schorzenia układu krążenia? Profilaktyka wczesna, utrwalanie prawidłowych wzorców zdrowego stylu życia. Profilaktyka pierwotna, zapobieganie chorobom poprzez kontrolowanie. Choroby i profilaktyka układu krążenia. Choroby i profilaktyka układu oddechowego. Choroby i profilaktyka układu rozrodczego. Profilaktyka zdrowie. Choroby układu krążenia. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.