porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jak spalić 2600 kalorii, czyli 5 kremówek?

Jak spalić kalorie po zjedzeniu pięciu kremówek?

Niedawno aktorka Anna Mucha pochwaliła się na swoim blogu, że ma zamiar zjeść pięć kremówek. Ile to kalorii i jak je spalić?

Jedna kremówka to ok. 520 kcal, a więc nietrudno policzyć, że pięć kremówek to aż 2600 kcal. Jak je spalić? Okazuje się, że nie jest to takie proste.

  • Jeśli wybierzemy najprzyjemniejszy sposób, czyli uprawianie seksu będziemy musieli kochać się ponad 13 godzin.

  • Jeśli wolimy biegać to trzeba to robić aż 2,5 godziny.

  • Wspinanie się po schodach to 4,5 godz.

  • Do spalenia pięciu kremówek potrzebujemy aż 22 godzin spaceru lub 4 godzin jazdy konnej.

  • Amatorzy fitnessu lub jazdy na biegówkach poświęcą na spalanie kalorii tyle samo czasu, czyli 4,5 godziny.

  • Jeśli jednak nie kręcą nas takie aktywności, ale na przykład lubimy sprzątać to w spaleniu kalorii pomoże nam szorowanie podłogi przez 6,5 godz.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
ODCHUDZANIE. Jak uniknąć efektu jo-jo?

Jo-Jo to największy koszmar osób odchudzających się. Utrata zbędnych kilogramów kosztuje naprawdę dużo wysiłku. Tym większa radość, kiedy uda się je stracić. A tu bach! Kilogramy z niezwykłą...

Aktualizacja: 17.04.2018 14:55
Autor: kawi
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janusz Kaniewski, polski projektant ferrari. Kim był?
Janusz Kaniewski, polski projektant ferrari. Kim był?

Polski projektant Janusz Kaniewski zmarł 9 maja 2015 roku. Miał ...

Artykuły w mowimyjak.pl mają charakter edukacyjny. Redakcja mowimyjak.pl dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.

Diety - dieta - Jak działa Catering Dietetyczny. Jak schudnąć? Jaka indywidualna i skuteczna dieta dla Ciebie. Sposób na odchudzanie. Nadwaga przestanie być problemem. Największy serwis o dietach w Polsce. Wszystkie diety w jednym miejscu. Jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Diety odchudzające. 24-godzinna dieta owocowa. Dieta proteinowa dr Dukana. Dieta 1000 kalorii. Dieta 1200 kcal. Dieta 1500 kcal. Dieta 3-dniowa. Sprawdź czy dobrze się odżywiasz. Diety odchudzające. Diety oczyszczające. Dieta proteinowa. Dieta kopenhaska. Dieta kapuściana. Diety forum i porady. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.