porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Czym grozi zbyt szybka utrata wagi podczas odchudzania?
Czym grozi zbyt szybka utrata wagi podczas odchudzania? Nie istnieje sposób, który pozwoliłby schudnąć szybko bez szkody dla ...
Zestaw ćwiczeń na płaski brzuch w tydzień. Płaski brzuch w tydzień! Zobacz jak szybko wyrobić sobie płaski brzuch

Płaski brzuch w tydzień?

Płaski brzuch w tydzień?

ćwiczenia na płaski brzuch.

fot.: Photos.com
Jeśli marzysz o płaskim brzuchu - te ćwiczenia są dla ciebie! Sprawdź co robić, aby mieć płaski brzuch w tydzień. Ćwiczenia, które zapewnią ci płaski brzuch.

Chcesz mieć super płaski brzuch, a nie masz czasu chodzić na siłownię? Nic prostszego! Już teraz możesz zacząć ćwiczyć w domu korzystając z naszych ćwiczeń. Efekt płaskiego brzucha gwarantowany!

>>> Dieta na płaski brzuch. Co jeść, by mieć płaski brzuch? [KLIKNIJ]

Każde z opisanych poniżej ćwiczeń, powtarzaj conajmniej trzy razy w tygodniu. Pamiętaj, aby ćwiczenia poprzedzić krótką rozgrzewką np. biegiem w miejscu czy skrętami tłowia. Wykonuj wszystkie ćwiczenia po kolei, nie robiąc żadnej przerwy. Po skończonej serii pozwól sobie na chwilę odpoczynku oraz łyk wody. Następnie powtórz ćwiczenia jeszcze raz, zwiększając ilość powtórzeń o 4 bądź 8. Wykonaj conajmniej 3 serie. Zacznij od 8 powtórzeń ćwiczenia w serii.

Nie brzuszki a superbrzuszki

Wśród amerykanów popularnym ćwiczeniem na płaski brzuch są superbrzuszki! Aby je wykonać, połóż się na plecach i unieś ugięte nogi do góry. Kąt pomiędzy łydką a udem powinien wynieść 90 stopni. Ręce możesz założyć za głowę bądź skrzyżować na piersi. Przy robieniu wydechu, unieś głowę i część pleców. Pamiętaj, aby nie przyciągać brody do piersi. Zrób wydech i powoli, na wdechu, opuść plecy tak, aby nie opierać głowy na podłodze. Powtórz kilkakrotnie. 

Brzuszki odwrócone

Kolejne ćwiczenie zamiast zwykłych brzuszków. Połóż się na plecach, a ręce opuść wzdłuż tułowia. Uniesione do góry nogi, lekko ugnij w kolanach. Napinając mięśnie brzucha unieś biodra o kilka centrymetrów w górę, a następnie powoli opuść na ziemię. Staraj się wykonywać ćwiczenie powoli i dokładnie, cały czas mając napięty brzuch.

Rowerek

Połóż się na plecach i unieś nogi do góry, tak aby pomiędzy łydkami i udami był kąt 90 stopni. Prostując na przemian nogi, jak podczas jazdy na rowerze, dokonaj przeciwległego skrętu tłowia. Pamiętaj, aby cały czas oddychać i mieć napięty brzuch. 

Wychylanie do przodu

Leżąc na plecach, połóż zgięte nogi na podłodze. wyciągnij ręce do przodu i na przemian, nie odrywając pleców od podłogi, staraj się dotknąć prawą dłonią do prawej kostki, lewą dłonią do lewej kostki.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Jak schudnąć z brzucha? Jak schudnąć z brzucha?

Płaski brzuch to jedna z największych bolączek współczesnych kobiet. Jak pozbyć się zbędnych fałdek z tej partii ciała? Podpowiadamy sprawdzone sposoby!

Jakie ćwiczenia na brzuch? Jakie ćwiczenia na brzuch?

Chcesz mieć idealnie płaski brzuch? Osiągnięcie tego celu nie jest wcale trudne. Wystarczy trochę samodyscypliny i regularne ćwiczenia. Nasze ćwiczenia na płaski brzuch pomogą ci osiągnąć...

Jak wyrzeźbić brzuch? Ćwiczenia na płaski brzuch

Każda kobieta marzy o tym, by mieć płaski brzuch – ubrania lepiej się prezentują i bez kompleksów można paradować w bikini na plaży czy basenie. Jeśli nie masz dużej nadwagi, a mimo to twój brzuch...

Aktualizacja: 17.04.2018 15:25
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Łukasz Tusk, poseł PO?

Czy poseł na sejm Łukasz Tusk jest spokrewniony z byłym ...

Artykuły w mowimyjak.pl mają charakter edukacyjny. Redakcja mowimyjak.pl dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.

Diety - dieta - Jak działa Catering Dietetyczny. Jak schudnąć? Jaka indywidualna i skuteczna dieta dla Ciebie. Sposób na odchudzanie. Nadwaga przestanie być problemem. Największy serwis o dietach w Polsce. Wszystkie diety w jednym miejscu. Jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Diety odchudzające. 24-godzinna dieta owocowa. Dieta proteinowa dr Dukana. Dieta 1000 kalorii. Dieta 1200 kcal. Dieta 1500 kcal. Dieta 3-dniowa. Sprawdź czy dobrze się odżywiasz. Diety odchudzające. Diety oczyszczające. Dieta proteinowa. Dieta kopenhaska. Dieta kapuściana. Diety forum i porady. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.