porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jak pomóc niemowlakowi pokonać PRZEZIĘBIENIE? Chore dziecko to najczęściej marudne dziecko. Taki maluszek wymaga od ...
"Zezia i Giler" to debiutancka książka Agnieszki Chylińskiej

Jaką książką AGNIESZKA CHYLIŃSKA zadebiutowała jako pisarka?

Jaką książką AGNIESZKA CHYLIŃSKA zadebiutowała jako pisarka?
Po Madonnie książki dla dzieci zaczęła pisać także genialna wokalistka Agnieszka Chylińska. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Pascal. fot.: serwis prasowy/wyd. Pascal
Po debiucie literackim Madonny przyszedł czas na byłą wokalistkę zespołu O.N.A., Agnieszkę Chylińską. Jaka książką zadebiutowała nasza rodzima wokalistka? Jakie recenzje zdobywa wśród krytyków literackich i znanych rodziców?

Agnieszka Chylińska, genialna wokalistka, autorka tekstów poszła w ślady Madonny i zadebiutowała jako pisarka... książek dla dzieci. Jej debiutancka książka właśnie się ukazała nakładem wydawnictwa Pascal! Znamy już jej tytuł. "Zezia i Giler". Książka opowiada o dziewczynce, Zezi, która ma 8 lat. Jest mądrą, wrażliwą i grzeczną dziewuszką, ale ma brata! Giler jest zwykłym bratem. A siostra nie pozwala się z niego śmiać. Akcja lektury toczy się w Warszawie na ul. Grójeckiej w rodzinie Zezików. Poznacie ciocię Zagranicę i kota Idźstąd. Bedziecie mieli okazje poznać także nafajniejszy na świecie sposób obierania ziemniaków.

Książka spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem recenzentów. A nie są to ludzie przypadkowi. Dla potwierdzenia przytoczmy kilka zasłyszanych opinii.

Marcin Prokop
"Nigdy bym nie przypuszczał, że pewnego dnia będę czytał swojej córce teksty Agnieszki Chylińskiej na dobranoc, przy okazji samemu świetnie się bawiąc. Świat naiwnej dziecięcej fantazji wymieszany z dorosłym, inteligentnym poczuciem humoru - ostatni raz przeżywałem coś takiego, mając w ręku przygody Mikołajka albo oglądając Shreka."

Robert Kozyra
"Już dawno żadna książka nie wciągnęła mnie tak, bym nie mógł zasnąć do rana. Zwłaszcza książka dla dzieci. Przeczytałem ją jednym tchem. Agnieszka jest genialnym obserwatorem i potrafi naprawdę pasjonująco i barwnie opowiadać. Robi to dowcipnie i tak umiejętnie stopniuje napięcie, odkrywając kolejne tajemnice rodziny Zezików, że trudno przerwać czytanie. Ta książka to świetna zabawa dla rodziców i dzieci. Jej czytanie było dla mnie prawdziwą przyjemnością." 

Już 21 listopada ukaże się audiobook "Zezi i Gilera", książkę czytać będzie sama wokalistka!

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 02.12.2012 13:55
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Viola Piekut - kim jest? [KARIERA,RODZINA]

Viola Piekut podbiła polski świat mody projektami kreacji przeznaczonych zarówno ...

Artykuły w mowimyjak.pl mają charakter edukacyjny. Redakcja mowimyjak.pl dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.

Mowimyjak.pl - portal poradniczy. Publikujemy porady i informacje, pytania i odpowiedzi. Bezpłatne porady doświadczonych ekspertów, pomoc w każdej sytuacji. Zobacz co wiedzieć powinnna każda mama. Niemowlę, noworodek, przedszkolak, uczeń szkoły - na każdym etapie rozwój Twojego dziecka jest ważny. Sprawdź co dziś bawi dzieci, jak nauczyć dziecko tolerancji, jak wybrać nianię dla malucha, dlaczego dziecko się jąka, jak nagradzać córkę lub syna. Mówimy jak jest, radzimy, informujemy, inspirujemy na każdy temat. Szukaj porady na Mowimyjak.pl. Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.