porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
NIEPRZYTOMNE NIEMOWLĘ - co robić? Jak udzielić dziecku PIERWSZEJ POMOCY, jak REANIMOWAĆ? Jeśli niemowlę nie oddycha - jest to sytuacja, która zagraża ...
Książki w wersji audio, chociaż nie zastąpią kontaktu z rodzicem, pomagają dziecku pokochać czytanie

PREZENTY NA DZIEŃ DZIECKA. Jakie AUDIOBOOKI warto kupić dziecku?

Dzieci uwielbiają, kiedy czytamy im bajki. Jednak żaden rodzic nie jest w stanie robić tego godzinami. Tymczasem książki w wersji audio, chociaż nie zastąpią kontaktu z rodzicem, pomagają dziecku pokochać czytanie. Audio-booki przydają się jako tło do zabawy, albo jako usypianka. Ale które wybrać?

Kocie historie Tomasza Trojanowskiego, to niezwykle zabawne przygody trzech niesfornych kotów (Zofii, Hermana i Gienia) i ich właściciela (Dużego). Dzieci mogą słuchać tej powieści w nieskończoność za sprawą mistrzowskiej interpretacji Jarosława Boberka, który zmusi do śmiechu również dorosłych. Wydawnictwo Biblioteka Akustyczna.

Pippi Pończoszanka Astrid Lindgren w rewelacyjnym wykonaniu Edyty Jungowskiej sprawi, że historię o niezwykłej dziewczynce pokochają nawet zbuntowani chłopcy. Wydawnictwo Jung-off-ska wydało też inne powieści szwedzkiej autorki: Dzieci z Bullerbyn oraz mniej znango Karlssona z Dachu, w równie porywającej interpretacji.

Wydawnictwo Bajki-Grajki odśweżyło ponad 100 tytułów klasycznych polskich bajek, które w latach dzieciństwa dzisiejszych rodziców dostępne były na płytach winylowych. Na nowym, cyfrowym nośniku można znowu słuchać muzycznych bajek w wykonaniu Irenya Kwiatkowskiej, Piotra Fronczewskiego, Barbary Kraftówny czy Jana Kobuszewskiego. Obok najbardziej znanych bajek znajdziemy takie słuchowiska jak: Tymoteusz Rymcimci Jana Wilkowskiego, O Tadku Niejadku, babci i dziadku Wandy Chotomskiej i Król Bul Katarzyny Lengren.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 17.04.2018 19:05
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Paulina Kaszuba - kim jest twarz kampanii STOMAlife?
Paulina Kaszuba - kim jest twarz kampanii STOMAlife?

Paulina Kaszuba ma 30 lat, a od 13. roku życia ...

Artykuły w mowimyjak.pl mają charakter edukacyjny. Redakcja mowimyjak.pl dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.

Mowimyjak.pl - portal poradniczy. Publikujemy porady i informacje, pytania i odpowiedzi. Bezpłatne porady doświadczonych ekspertów, pomoc w każdej sytuacji. Zobacz co wiedzieć powinnna każda mama. Niemowlę, noworodek, przedszkolak, uczeń szkoły - na każdym etapie rozwój Twojego dziecka jest ważny. Sprawdź co dziś bawi dzieci, jak nauczyć dziecko tolerancji, jak wybrać nianię dla malucha, dlaczego dziecko się jąka, jak nagradzać córkę lub syna. Mówimy jak jest, radzimy, informujemy, inspirujemy na każdy temat. Szukaj porady na Mowimyjak.pl. Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.