porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Elektroniczna niania - jak wybrać najlepszą?
Elektroniczna niania - jak wybrać najlepszą? Niania elektroniczna to spory wydatek. Warto więc poświęcić chwilę na ...
JAki prezent dla malucha do drugiego roku życia? Co kupić?

10 pomysłów na prezent dla dziecka 0-2 lata

10 pomysłów na prezent dla dziecka 0-2 lata
fot.: Photos.com
Z prezentem dla malucha zawsze jest problem... Nie wiesz co dziecko już ma, co je ucieszy, co się przyda, a co zdenerwuje rodziców. Dlatego zanim wybierzesz się po prezent dla malucha przeczytaj nasz poradnik!

Małe dziecko jest bardzo wymagające. Może okazać się, że zabawkę, którą mu kupiłeś już ma albo w ogóle się nią nie zainteresuje. Zabawka dla malucha do dwóch lat to nie lada wyzwanie. Przede wszystkim skonsultuj się z rodzicami. Oni powinni doradzić ci, czego maluch (a w domyśle oni) mogą potrzebować. Rzeczy dla dzieci są bardzo drogie, zatem bądź pewien, że nawet jeśli nie kupisz dziecku pluszaka tylko koc lub matę to z pewnością uradujesz jego rodziców.

>>> Jak zrobić bukiet z cukierków? Pomysł na prezent: oryginalne bukiety z cukierków i lizaków [KLIKNIJ]

Jeśli jednak chcesz zaryzykować i kupić dziecku coś na własną rękę... Zdecyduj się na zabawkę edukacyjną. Mata edukacyjna (w ogóle mata do gimnastyki, mata z pałąkami) będzie dobrym pomysłem, podobnie jak duży samochód, z którym dziecko będzie mogło bezpiecznie stawiać swoje pierwsze kroki.

>>> 10 pomysłów na prezent dla chłopca w wieku 2-3 lata [KLIKNIJ]

Raczej odradzamy pluszaki lub małe zabawki, które dziecko mogłoby połknąć. Jeśli zdecydujesz się na zakup popularnych klocków lego pamiętaj, by miały duże elementy! Zbyt małe dziecko może połknąć mały element, co przysporzy wielu problemów maluchowi i jego rodzicom.

>>> 10 pomysłów na prezent dla dziewczynki w wieku 2-3 lata [KLIKNIJ]

Fajnym prezentem będą także zabawki edukacyjne do wody! Małe dziecko może posiedzieć pod czujnym okiem rodziców dłużej w wannie. Zatem zabawki do wody będą dla niego dobrym i oryginalnym prezentem! Możesz także zdecydować się na zakup zabawki przyszłościowej - dużych puzzli (bardzo dużych, tzw. klockowych puzzli), ubranka. Małe dzieci szybko wyrastają z ciuszków, więc jeśli kupisz coś większego z pewnością się przyda!

Możesz także kupić maluchowi konika na biegunach, chodzik lub inne akcesoria do codziennych czynności. Pamiętaj - zalecamy jednak skonsultowanie się z rodzicami przed kupnem zabawki dla dziecka!

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 18.04.2018 14:31
Autor: Ada
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kamil Pawelski, Ekskluzywny Menel – kim jest? [ZDJĘCIA]
Kamil Pawelski, Ekskluzywny Menel – kim jest? [ZDJĘCIA]

Ekskluzywny Menel jest dobrze zapowiadającym się męskim blogerem. Styl, który ...

Artykuły w mowimyjak.pl mają charakter edukacyjny. Redakcja mowimyjak.pl dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.