porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
DYSLEKSJA U DZIECKA. Jakie są objawy dysleksji? Kiedy można zdiagnozować dysleksję u dziecka? Dysleksja u dzieci nazywana jest dysleksją rozwojową. Dysleksja jest zaburzeniem ...
Barbie ma trzy siostry. Jak mają na imię siostry Barbie? Jak wyglądają siostry Barbie? Skipper, Stacie i Chelsea

Czy Barbie ma siostry? Jak się nazywają? Co robią siostry Barbie?

Barbie, czyli Barbara Millicent Roberts, najsłynniejsza na świecie plastikowa blondynka, jedna z najbardziej znanych współcześnie ikon kultury masowej, świętowała 9 marca 54. urodziny. Nie wszyscy wiedzą, że jest najstarszą siostrą wśród czwórki rodzeństwa. Kim są siostry Barbie?

Na początku marca Barbie obchodziła swoje 54. urodziny. Zapewne tylko jej fani i wielbiciele wiedzą, że oprócz Kena Barbie ma jeszcze trzy młodsze siostry i mnóstwo przyjaciół.

Jak mają na imię siostry Barbie?

Barbie ma trzy młodsze siostry. Sa to: Skipper, Stacie i Chelsea.

Skipper jest wciąż nastolatką, jest najlepsza w dziedzinie technologii, czyli zna się doskonale na telefonach, smartfonach, tabletach oraz laptopach. 

Stacie – dziecko w wieku szkolnym – jest bardzo dobra w dziedzinie sportu.

Najmłodszą z sióstr jest Chelsea. Jest dziewczynką w wieku przedszkolnym, kocha kucyki, lalki.

Jak wyglądają siostry Barbie: Skipper, Stacie i Chelsea?

Dwie najmłodsze siostry, tak jak Barbie, są blondynkami z niebieskimi oczami. Tylko Skipper jest trochę inna. Odróżniają ją kasztanowy kolor włosów i brązowe oczy. Niestety żadna z sióstr nie odniosła tak ogromnego sukcesu na świecie.

Barbie przechodzi kryzys?

Barbie również powodzi się coraz gorzej. Zabawka, której sprzedano ponad 800 mln sztuk, przechodzi kryzys. W ubiegłym roku sprzedaż lalki spadła o 6 proc. W tym czasie na półkach z zabawkami w supermarketach coraz bardziej rozpychają się „dziewczyny” z serii Monster High.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Czy kupować dziewczynkom lalki Barbie? Czy kupować dziewczynkom lalki Barbie?

Z najnowszych badań amerykańskich naukowców wynika, że bawienie się popularnymi lalkami Barbie ma na dziewczynki zgubny wpływ. Dziewczynki te mają mniejsze ambicje od koleżanek, które bawią się...

Aktualizacja: 07.04.2014 13:06
Autor: AN
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Tomasz Wróblewski – kim jest nowy naczelny WPROST?

Tomasz Wróblewski – zwolniony z „Rzeczpospolitej” w listopadzie 2012 roku w ...

Artykuły w mowimyjak.pl mają charakter edukacyjny. Redakcja mowimyjak.pl dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.