porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jak wybrać oryginalne imię dla dziecka? Imiona najrzadziej nadawane w Polsce Nie chcesz, żeby Twoje dziecko miało na imię tak jak ...
Najlepsze żłobki na Pradze i Białołęce

Jakie są najlepsze żłobki w Warszawie?

Gdy wybieramy żłobek dla naszych dzieci, najczęściej kierujemy się po prostu lokalizacją. Ale to nie jest reguła. Wielu rodziców zwraca uwagę na najróżniejsze rankingi.

W konkursie „Super żłobek” najlepsze placówki wskazywali właśnie sami rodzice. Oceniali jakość opieki i zajęć dla maluchów, otwartość na kontakty z rodzicami, czy smaczne są posiłki i oryginalność wyposażenia placówek. Numerem jeden wśród placówek publicznych okazała się ta na Pradze-Południe przy ul. Motorowej. Drugie miejsce zajął żłobek przy Strumykowej na Białołęce. Na podium znalazł się też Mini żłobek przy Łowickiej na Mokotowie. Najlepsze prywatne żłobki to „Akademia Małej Pszczółki” przy Ostródzkiej, „Nasz Domek” przy Zdziarskiej i „Mądre Główki” przy Naukowej. W konkursie na „Super żłobek” wzięło udział łącznie 85 żłobków. Głosowało blisko 3 tysiące rodziców.

Pełne wyniki tegorocznego konkursu:

Tytuł „Super Żłobków 2014” w kategorii żłobki publiczne otrzymały trzy placówki: 1. miejsce: Żłobek Nr 31 przy ul. Motorowej 5 z Pragi Południe; 2. miejsce: Żłobek nr 36 przy ul. Strumykowej 18 z Białołęki; 3. miejsce: Mini Żłobek przy ul. Łowickiej 7/15 Oddział Żłobka Nr 21 z Mokotowa.

Tytuł „Super Żłobków 2014” w kategorii żłobki niepubliczne otrzymały również trzy placówki: 1. miejsce: Żłobek ,,Akademia Małej Pszczółki” przy ul. Ostródzkiej 56 z Białołęki, 2. miejsce: Niepubliczny Żłobek Integracyjny ,,Nasz Domek” przy ul. Zdziarskiej 26 z Białołęki, 3. miejsce: Żłobek Montessori ,,Mądre Główki” przy ul. Naukowej 35a z Włoch i Żłobek ,,LaliBam” przy ul. Dygasińskiego 16 z Żoliborza.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Dziecko a alkohol - dlaczego dzieci piją alkohol? Dziecko a alkohol - dlaczego dzieci piją alkohol?

Alkohol towarzyszy nam w różnych sytuacjach życiowych. W naszym kraju, w przeciwieństwie do Hiszpanii czy Grecji, nie ma jasno sprecyzowanych zasad co do ilości, rodzaju i okoliczności, w jakich...

Aktualizacja: 18.10.2014 23:31
Autor: Izabela Kraj
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Michał Witkowski - kim jest? Co osiągnął?
Michał Witkowski - kim jest? Co osiągnął?

W ostatnim miesiącu znów głośno zrobiło się o pisarzu i ...

Artykuły w mowimyjak.pl mają charakter edukacyjny. Redakcja mowimyjak.pl dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.