porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Xbox 360, Xbox One czy Playstation 4? Co kupić pod choinkę?
Xbox 360, Xbox One czy Playstation 4? Co kupić pod choinkę? Jeśli chcecie sobie lub dziecku kupić konsolę, ale nie wiecie ...
"Czarodzieje mogą wszystko" - książka z bajecznymi ilustracjami Dariusza Twardocha.

Książka "Czarodzieje mogą wszystko" - czy warto kupić na prezent pod choinkę dla dziecka?

Książka "Czarodzieje mogą wszystko" - czy warto kupić na prezent pod choinkę dla dziecka?

Czarodzieje mogą wszystko

"Czarodzieje mogą wszystko" to książka, która nikogo, kto weźmie ją do rąk, nie pozostawia obojętnym. Napisana przez prezesa wielkiej spółki informatycznej i zilustrowana przez Dariusza Twardocha - zdumiewa i czaruje... Czy to dobry pomysł na prezent dla dziecka? Przeczytaj!

"Wspaniała powieść z magiczną mocą","optymistyczna, ale skłaniająca też do przemyśleń i refleksji...", "prawda o życiu, przetłumaczona na język małego dziecka", "wszystkie poradniki o tym, jak być szczęśliwym i spełnić swoje marzenia powinny się schować...", "wzrusza, inspiruje, daje do myślenia" - takie opinie czytelników można przeczytać w internecie.

>>> Jak mądrze kupować dziecku książki? Na co zwracać uwagę przy wyborze książek dla najmłodszych? [KLIKNIJ]

- Pisząc Czarodziejów, chciałem ułatwić czytelnikom odnalezienie dobrych stron życia, o ile zatracili możliwość ich widzenia.(…) Kierowałem się chęcią przekazania swojego doświadczenia  tym wszystkim, którym brak odwagi, żeby zmienić swoje życie - mówił w jednym z wywiadów autor książki Dariusz Chwiejczak.

>>> MIKOŁAJKI: jaki prezent dla dziecka? Prezenty do 100zł [PROPOZYCJE + CENY] [KLIKNIJ]

Chwiejczak nie jest pisarzem. Książkę napisał dla swoich dzieci, zapisując dla nich przepisy na bycie szczęśliwym i spełnianie marzeń. Bohaterką opowieści jest nastolatka Su. Dziewczyna zaczyna naukę w nowej szkole i choć jest miła i serdeczna to, żeby zdobyć przyjaciół, musi korzystać z czarów. Nowych kolegów wtajemnicza w Reguły Wielkiej Księgi Czarów. Dzieci uczą się czarować, ale muszą pamiętać, że czary to sposób na życie, a nie tylko triki i zaklęcia. Okazuje się, że magia jest w każdym z nas. Wystarczy mocno pragnąć i chcieć zostać dobrym czarodziejem.

Książka jest pięknie wydana i to jej agromny atut  - w sztywnej oprawie, na kremowym papierze, ze wspaniałymi ilustracjami Dariusza Twardocha.

Książka z dobrą energią będzie wspaniałym prezentem pod choinkę!

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 07.04.2014 13:06
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Sebastian Kulczyk. Kim jest i czym się zajmuje syn Jana Kulczyka?
Sebastian Kulczyk. Kim jest i czym się zajmuje syn Jana Kulczyka?

Kim jest Sebastian Kulczyk - syn Grażyny Kulczyk i multimilionera Jana ...

Artykuły w mowimyjak.pl mają charakter edukacyjny. Redakcja mowimyjak.pl dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.