porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Co zrobić, by dziecko polubiło matematykę?
Co zrobić, by dziecko polubiło matematykę? Matematyka jest nam potrzebna w codziennym życiu. Nie znając choćby ...

Namioty dziecięce OGRODOWE [PRZEGLĄD]

  • ZOBACZ ZDJĘCIA
Namioty dziecięce OGRODOWE [PRZEGLĄD]
Namiot ogrodowy dla dzieci fot.: zyrafyzszafy.p
Namioty dziecięce ogrodowe nie tylko urozmaicą zabawę najmłodszych, lecz także ochronią je przed promieniami słońca. Sprawdź, jaki namiot dziecięcy ogrodowy wybrać.

Namioty dziecięce ogrodowe, podobnie jak domowe, cieszą się coraz większą popularnością wśród najmłodszych. Nic dziwnego, bo tworzą wymarzony kącik do zabaw. Dzieci mogą w nich grać w karty, malować, czytać bajki. Namiot to także świetna kryjówka podczas zabawy w chowanego. Pod namiotem można się także bawić w dom lub sklep. Poza tym namiot chroni dziecko podczas zabawy na dworze przed promieniami słońca, wiatrem i insektami. Dodatkowo taki namiot można zabrać na weekendowe wypady za miasto lub na plażę.

Namiot dziecięcy ogrodowy: jaki wybrać?

Wybierając namiot ogrodowy dla dziecka, konieczne zwróć uwagę na to, z jakiego jest materiału. Powinien być to materiał nieprzemaklany, a przede wszystkim wzbogacony o filtr, który uchroni dziecko przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym UVA i UVB. Poza tym powinien posiadać system, który ułatwi składanie i rozkładanie namiotu. Warto również zwrócić uwagę, czy ma siatkowe okienka, które zapewniają lepszą wentylację, i moskitierę, która ochroni dziecko przed owadami.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 15.07.2015 13:46
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Tymon Tymański - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Tymon Tymański - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Kompozytor, multiinstrumentalista, poeta, prozaik, założyciel zespołów takich jak: Miłość(1988 ...

Artykuły w mowimyjak.pl mają charakter edukacyjny. Redakcja mowimyjak.pl dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.